Najtańszy ERP
we wdrożeniu

Jakby nie liczyć

Wdrożyć Anakondę na dowolnej liczbie stanowisk może każda firma samodzielnie, nie ponosząc przy tym żadnych opłat licencyjnych. Oczywiście Record System chętnie podejmuje się wdrożenia Anakondy, a pobierane przez nas wynagrodzenie stanowi ułamek kosztów, jakie trzeba byłoby ponieść wdrażając inny system.

Anakonda jak każdy system wymaga opieki informatycznej. Bez problemu poradzi sobie z tym firmowy dział IT lub zewnętrzny programista. Record System w ramach umowy o konserwację daje znacznie więcej. Gwarantujemy stałą aktualizację do najnowszej wersji i ciągłe dostosowanie do obowiązujących wymagań prawnych. Gwarantujemy usunięcie błędu krytycznego w 7 godzin - to rekord szybkości w tym segmencie usług informatycznych. Zapewniamy kompetentny Help Desk, który pomaga także w praktycznym rozwiązaniu zagadnień np. księgowych.

System ERP Anakonda od początku został zaprojektowany tak, aby umożliwiać harmonijny rozwój. Pozwala na zmiany w kodzie źródłowym bez ponoszenia opłat. W praktyce oznacza to, że każdy programista może zmodyfikować Anakondę odpowiednio do potrzeb firmy. Ale na własną odpowiedzialność. 
Poprawne i użyteczne modyfikacje, po uzgodnieniu z autorem i zatwierdzeniu przez Record System, są implementowane do ogólnodostępnej wersji Anakondy.

Anakonda jest przyjazna w użytkowaniu. Podstawowa znajomość obsługi programów w zupełności wystarczy. Jednocześnie Anakonda jest systemem potężnym - aby w pełni wykorzystywać jej możliwości, trzeba je poznać. I warto je poznać. Record System podczas wdrażania Anakondy przeprowadza odpowiednie szkolenia dla wszystkich rodzajów użytkowników. Zależy nam, aby każdy, kto korzysta z Anakondy, miał poczucie komfortu i pełnej kontroli nad wykonywanymi zadaniami.

Przykłady wdrożeń

Chcesz przetestować system?
Pobierz instalator Anakondy

Aktualną (niestabilną) wersję programu wraz ze źródłami można pobrać z SVN.

Wersje binarne Klienta, źródła, skrypty oraz dokumentację projektu w wersji stabilnej
znajdziesz pod adresem: ftp://rs-anakonda.org (ostatnia aktualizacja 2024-03-05)

UWAGA!!! 
Ze względu na błędy biblioteczne nie należy instalować systemu w folderach zawierających w swojej nazwie spacje. Zaleca się utworzenie katalogu 'Anakonda’ bezpośrednio na dysku.

Serwer Anakondy przeznaczony do testowania oraz oglądania systemu w działaniu

Całodobowy serwer Anakondy przeznaczony do testowania oraz oglądania systemu w działaniu znajdziesz pod adresem: 212.180.180.111 (port 5089)

Zaloguj się jako:

user: test

pass: anakonda

SVN: svn://rs-anakonda.org/svn/rs-anakonda

 

Gdy chcesz zainstalować polski system ERP, twórcy Anakondy udzielą wszelkich informacji.

RECORD SYSTEM JAN RABURSKI
Siedziba: 05-250 Radzymin, ul. M. Konopnickiej 11
Biuro: 02-255 Warszawa, ul. Krakowiaków 103
Tel: 22 86 86 179
Kom: 664 435 845, 662 266 544
E-mail: dok@recordsystem.com.pl